Sıkça Sorulan Sorular

Tekne & Yat'ta bizden başka kimse oluyor mu?
Limancepte aracılığı ile Kiralamak istediğiniz Tekne & Yatlar sadece size özel hizmet veriyor. Bu tatili en iyi şekilde deneyimletmek için Kaptan ve Gemici olmak üzere en az 2 kişi sizinle birlikte tekne veya yatta bulunuyor olacak. Tur içeriğine göre değişkenlik göstermekle birlikte Aşçı ve Garson ekip arkadaşlarımızda duruma göre tura dahil olabiliyor.
Çocuklarda kişi olarak sayılıyor mu?
Evet,seçeceğiniz tekne ve yatlarda maksimum kişi sayısı ruhsatta bulunan değerlerdir ve bunlar yaş gözetmeksizin değerlendirilir. Örneğin 12 kapasitesi olan bir teknede yaşlar önemsenmeden en fazla 12 kişi bulunulabilir.
Yemekler standart mı ?
Rezerve etmek istediğiniz yatlarda 3 farklı menü sizi bekliyor olacak.Bunlar Et,Balık ve Tavuk menülerdir.Vejeteryan menü vesizler için hazırladığımız menü dışında talebiniz var ise ekibimize bunu rezervasyon gününden 1 gün önce belirtmeniz yeterli.
Farklı bir tur rotası seçebilir miyiz ?
Satın aldığınız paket size önceden belirli bir tur rotası hazırlamıştır. Bu rota kiralanan saat içerisinde en iyi deneyimi sizlere yaşatmak için ekibimizce özenle hazırlanmış. Elbette bu deneyimi daha önce yaşayanlar için de yeni rotalar mümkün. Taleplerinizi ekibimize ileterek özel bir kiralama yapabilirsiniz.
Saatlik kiralamalar mümkün mü ?
Program dahilinde olmayan bir kaç saatlik özel kiralamalar mümkün. Rezerve etmek istediğiniz teknenin o gün müsaitliği bulunması durumunda ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.
Tur programı ne demek oluyor ?
Kiralama yapacağınız tekne & yat seçenekleri seçtiğiniz lokasyona göre tur programlarına ayrılmıştır. Bu programlar Sabah ve Günbatımı olmak üzere 2 farklı program 6 saatlik kiralama şeklinde size sunuluyor. Burada amaç önceden sizin için en iyi rota en iyi yemek ve saat aralığı seçilerek paket halinde sunulması.
İçecekler standart mı ?
Alkolsüz içecekler kiralayacağınız Yat & Tekne hizmetinde herhangi bir ücret ödemeden sizlere ikram ediliyor olacak. Alkolsüz içecekler: - Kola, Fanta, Su, Çay, Kahve, Soda, Meyve suyu.. Alkollü içecekler ise ücretli olarak sizlere sunuluyor. Bir çok çeşit minibarda mevcut fakat özel bir isteğiniz olursa turdan 1 gün öncesine kadar ne istediğinizi ekibimize bildirebilirsiniz.