Fiyat 0,00₺
40% Ödeme Yap

İstanbul – E01

Bebek Limanı
Yorum yapılmadı
Süre

Kaptanlı

Kiralama Seçeneği

Özel

Kapasite

8 kişi

Dil

___

Rota

 • Çaltıcak
 • Kargıcak
 • Gizli Koy
 • Beldibi
 • Sıçan adası

Tur Seçenekleri

1. Seçenek (09:30-15:30)
Günübirlik kiralamalarda seçeceğiniz tarihlerde 2 farklı kiralama seçeneğini sizin için önceden ekibimiz tarafından hazırlandı, bunlardan birincisi Gündüz Turu. Toplam 6 saatlik kaptanlı kiralamada saatlerinize uygun olarak en güzel yerleri görebileceğiniz şekilde rotanızı düzenledik. 09:30 Konyaaltı liman çıkış- Kargıcak - 12:00 Gizli Koy ve öğle yemeği - 13:30 Çaltıcak - 14:30 Sıçan adası ve limana dönüş
( Düden Şelalesi rotası için bize ulaşın )
2. Seçenek (16:00-21:00)
Önceden ekibimizce düzenlenen İkinci kiralama seçeneği ise Akşam turu. Günbatımını muhteşem manzarada eşsiz ve insanlardan izole bir koyda güvenli şekilde yaşamak isteyenler için hazırlandı. 16:00 Antalya Konyaaltı Liman çıkış 17:00 Çaltıcak Koyu 18:00 Kargıcak Koyu 19:00 Gizli Koy ve günbatımında akşam yemeği 21:00 Sıçan adası ve geri dönüş ( Düden Şelalesi rotası için bize ulaşın )
Doğum günü sürprizi, Evlilik teklifi, Yıl dönümü
Sevdiğiniz kişiler için yapmak istediğiniz bir etkinlik varsa sizin için yapmaya hazırız. Sahadaki ekibimiz, önceden planladığınız yatta yapmak istediğiniz etkinliği sizinle planlasın siz geldiğiniz zaman her şey hazır olsun. Evlilik teklifi, Yıl Dönümü ve Doğum günü organizasyon ve süslemeleri detayları için bize ulaşın.

Fiyata dahil

 • 6 Saatlik kaptanlı kiralama
 • 1 Öğün Size özel yemek
 • Alkolsüz içecek
 • Meyve İkramı
 • Yakıt, transkrit parası

Fiyata dahil olmayan

 • Alkollü içecek
 • Ekstra yiyecekler
 • Jet-ski
 • Rota dışı yerler
 • Ekstra organizasyon
 • Transfer

Uygunluk

Yaşlı Erişimi
Çocuklar için
Sigara içilmez
Evcil hayvan kabul edilir
Tekerlekli sandalye erişim

Kapasite

1 - 8 Kişilik
1 - 12 Kişilik

Ekstralar

VIP Transfer

Ekstra olarak satın alabilirsiniz

Doğum Günü Kutlaması

Ekstra olarak satın alabilirsiniz

Evlilik Teklifi

Ekstra olarak satın alabilirsiniz

Liman

Bebek Limanı

Sıkça Sorulan Sorular

Tekne & Yat'ta bizden başka kimse oluyor mu?
Limancepte aracılığı ile Kiralamak istediğiniz Tekne & Yatlar sadece size özel hizmet veriyor. Bu tatili en iyi şekilde deneyimletmek için Kaptan ve Gemici olmak üzere en az 2 kişi sizinle birlikte tekne veya yatta bulunuyor olacak. Tur içeriğine göre değişkenlik göstermekle birlikte Aşçı ve Garson ekip arkadaşlarımızda duruma göre tura dahil olabiliyor.
Çocuklarda kişi olarak sayılıyor mu?
Evet,seçeceğiniz tekne ve yatlarda maksimum kişi sayısı ruhsatta bulunan değerlerdir ve bunlar yaş gözetmeksizin değerlendirilir. Örneğin 12 kapasitesi olan bir teknede yaşlar önemsenmeden en fazla 12 kişi bulunulabilir.
Yemekler standart mı ?
Rezerve etmek istediğiniz yatlarda 3 farklı menü sizi bekliyor olacak.Bunlar Et,Balık ve Tavuk menülerdir.Vejeteryan menü vesizler için hazırladığımız menü dışında talebiniz var ise ekibimize bunu rezervasyon gününden 1 gün önce belirtmeniz yeterli.
Farklı bir tur rotası seçebilir miyiz ?
Satın aldığınız paket size önceden belirli bir tur rotası hazırlamıştır. Bu rota kiralanan saat içerisinde en iyi deneyimi sizlere yaşatmak için ekibimizce özenle hazırlanmış. Elbette bu deneyimi daha önce yaşayanlar için de yeni rotalar mümkün. Taleplerinizi ekibimize ileterek özel bir kiralama yapabilirsiniz.
Saatlik kiralamalar mümkün mü ?
Program dahilinde olmayan bir kaç saatlik özel kiralamalar mümkün. Rezerve etmek istediğiniz teknenin o gün müsaitliği bulunması durumunda ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.
Tur programı ne demek oluyor ?
Kiralama yapacağınız tekne & yat seçenekleri seçtiğiniz lokasyona göre tur programlarına ayrılmıştır. Bu programlar Sabah ve Günbatımı olmak üzere 2 farklı program 6 saatlik kiralama şeklinde size sunuluyor. Burada amaç önceden sizin için en iyi rota en iyi yemek ve saat aralığı seçilerek paket halinde sunulması.
İçecekler standart mı ?
Alkolsüz içecekler kiralayacağınız Yat & Tekne hizmetinde herhangi bir ücret ödemeden sizlere ikram ediliyor olacak. Alkolsüz içecekler: - Kola, Fanta, Su, Çay, Kahve, Soda, Meyve suyu.. Alkollü içecekler ise ücretli olarak sizlere sunuluyor. Bir çok çeşit minibarda mevcut fakat özel bir isteğiniz olursa turdan 1 gün öncesine kadar ne istediğinizi ekibimize bildirebilirsiniz.

Başlangıç fiyatı 0,00₺

İlginizi Çekebilir