Fiyat 0,00₺
Sizi Arayalım

Alanya – UL01

Alanya, Liman
Harika
Süre

Kaptanlı

Kiralama Seçeneği

Özel

Kapasite

12 kişi

Dil

___

Rota

 • Tersane Koyu
 • Korsan Mağara
 • Fosforlu mağara
 • Kuş Koyu
 • Cennet Plaj

Tur Seçenekleri

1. Seçenek (08:00 - 12:00)
Alanya bölgesinde Günübirlik Yat kiralamalarda seçeceğiniz tarihlerde 3 farklı kiralama seçeneği sizi karşılıyor olacak bunlardan birincisi Sabah Turu. Kaptanlı olarak seçeceğiniz Yat & Tekne'de güne denizde başlamak isteyenler için ideal bir Tur. Sabahın muhteşem sessizliğinde bütün koylarda sadece sizin olduğunuzu düşünün. Gezi, Yüzme, Kahvaltı, eğlence ve dahası...

2. Seçenek (12:00 - 16:00)
Alanya'da Tekne & Yat kiralama seçeneklerinden ikincisi Öğlen Turu. Size özel kaptanlı Alanya Yat kiralama hizmetiniz 4 saat sürecek bir gezi yüzme turu olarak düzenlenir. Tur 12:00 Alanya limandan koylara doğru başlar. Yat & Tekne sadece siz, sevdikleriniz ve size hizmet etmek üzere Kaptan, gemici personel olur. 4 farklı Koy ziyaret edilir hepsinde yüzme molası verilir. 14:00'da öğle yemeğiniz servis edilir. 16:00'da tüm koylar gezildikten sonra limana geri dönüş başlar.
3. Seçenek (16:00 - 20:00)
Alanya Yat kiralama hizmetinde üçüncü seçenek Günbatımı Turu. Hem koylarda gezi-yüzme turunuzu yapıp hem de günbatımının doğal güzelliğini yaşamak istiyorsanız bu program tam size göre. 16:00'da Alanya limanda siz ve sevdiklerinizle Tekne & Yat Turunuz başlar. 4 farklı koyda yüzme molası verilir. 18:00'da günbatımında akşam yemeğiniz servis edilir. 20:00'da tüm koylar gezildikten sonra limana dönüş başlar.

Doğum günü sürprizi, Evlilik teklifi, Yıl dönümü vs.
Sevdiğiniz kişiler için yapmak istediğiniz bir etkinlik varsa sizin için yapmaya hazırız. Sahadaki ekibimiz, önceden planladığınız yatta yapmak istediğiniz etkinliği sizinle planlayalım siz geldiğiniz her şey hazır olsun. Evlilik teklifi, Yıl Dönümü ve Doğum günü organizasyon ve süslemeleri için bize ulaşın.

Fiyata dahil

 • 4 Saatlik kaptanlı kiralama
 • 1 Öğün Size özel yemek
 • Alkolsüz içecek
 • Meyve İkramı
 • Yakıt, transkrit ücreti

Fiyata dahil olmayan

 • Alkollü içecek
 • Ekstra yiyecekler
 • Jet-ski
 • Rota dışı yerler
 • Ekstra organizasyon
 • Transfer

Uygunluk

Yaşlı Erişimi
Çocuklar için
Sigara içilmez
Evcil hayvan kabul edilir
Tekerlekli sandalye erişim

Kapasite

1 - 8 Kişilik
1 - 12 Kişilik

Ekstralar

VIP Transfer

Ekstra olarak satın alabilirsiniz

Doğum Günü Kutlaması

Ekstra olarak satın alabilirsiniz

Evlilik Teklifi

Ekstra olarak satın alabilirsiniz

Liman

Alanya, Liman

Sıkça Sorulan Sorular

Tekne & Yat'ta bizden başka kimse oluyor mu?
Limancepte aracılığı ile Kiralamak istediğiniz Tekne & Yatlar sadece size özel hizmet veriyor. Bu tatili en iyi şekilde deneyimletmek için Kaptan ve Gemici olmak üzere en az 2 kişi sizinle birlikte tekne veya yatta bulunuyor olacak. Tur içeriğine göre değişkenlik göstermekle birlikte Aşçı ve Garson ekip arkadaşlarımızda duruma göre tura dahil olabiliyor.
Çocuklarda kişi olarak sayılıyor mu?
Evet,seçeceğiniz tekne ve yatlarda maksimum kişi sayısı ruhsatta bulunan değerlerdir ve bunlar yaş gözetmeksizin değerlendirilir. Örneğin 12 kapasitesi olan bir teknede yaşlar önemsenmeden en fazla 12 kişi bulunulabilir.
Yemekler standart mı ?
Rezerve etmek istediğiniz yatlarda 3 farklı menü sizi bekliyor olacak.Bunlar Et,Balık ve Tavuk menülerdir.Vejeteryan menü vesizler için hazırladığımız menü dışında talebiniz var ise ekibimize bunu rezervasyon gününden 1 gün önce belirtmeniz yeterli.
Farklı bir tur rotası seçebilir miyiz ?
Satın aldığınız paket size önceden belirli bir tur rotası hazırlamıştır. Bu rota kiralanan saat içerisinde en iyi deneyimi sizlere yaşatmak için ekibimizce özenle hazırlanmış. Elbette bu deneyimi daha önce yaşayanlar için de yeni rotalar mümkün. Taleplerinizi ekibimize ileterek özel bir kiralama yapabilirsiniz.
Saatlik kiralamalar mümkün mü ?
Program dahilinde olmayan bir kaç saatlik özel kiralamalar mümkün. Rezerve etmek istediğiniz teknenin o gün müsaitliği bulunması durumunda ekibimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.
Tur programı ne demek oluyor ?
Kiralama yapacağınız tekne & yat seçenekleri seçtiğiniz lokasyona göre tur programlarına ayrılmıştır. Bu programlar Sabah ve Günbatımı olmak üzere 2 farklı program 6 saatlik kiralama şeklinde size sunuluyor. Burada amaç önceden sizin için en iyi rota en iyi yemek ve saat aralığı seçilerek paket halinde sunulması.
İçecekler standart mı ?
Alkolsüz içecekler kiralayacağınız Yat & Tekne hizmetinde herhangi bir ücret ödemeden sizlere ikram ediliyor olacak. Alkolsüz içecekler: - Kola, Fanta, Su, Çay, Kahve, Soda, Meyve suyu.. Alkollü içecekler ise ücretli olarak sizlere sunuluyor. Bir çok çeşit minibarda mevcut fakat özel bir isteğiniz olursa turdan 1 gün öncesine kadar ne istediğinizi ekibimize bildirebilirsiniz.

Yorumlar

4.9/5
Harika
İncelemeye göre 2 yorum
Harika
1
Çok Güzel
1
Ortalama
0
Zayıf
0
Terrible
0
Yat Kiralama | Tekne Kiralama
Hakan Emek
03/04/2023
Teşekkür ediyoruz adaşıma. Çok memnun kaldık her açıdan. Tam da anlatıığınız gibi oldu herşey. Tekrardan tur için geleceğiz, beklemede olun
Yat Kiralama | Tekne Kiralama
Kaan E.
17/02/2023

Saat olarak iyi

Alanyada 4 saatlik kiralanıyor bu 6 saatti tabi ona göre de fiyatı vardı ama değdi kaptana teşekkürler ne desek yaptı
1 gösteriliyor

Yorum yaz

Başlangıç fiyatı 0,00₺

Sizi Arayalım

  İlginizi Çekebilir