LimanCepte Yat Kiralama

Yatta Evlilik Teklifi
Organizasyonu

Sevgilinize unutamayacağı bir evlilik teklifi etmek ister misiniz? Sizin için her şeyi düşünüyor ve yapıyoruz!

Hepsi dahil 9.499₺

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Evlilik teklifinizin başından sonuna kadar harika geçmesini sağlamaya kendimizi adadık. İşte yatta evlilik teklifi organizasyonunuz için bizi seçmeniz için birkaç neden:

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Seçtiğiniz organizasyon paketindeki yatın süslemeleri için sizinle iletişime geçiyoruz. Hangi renk balon konseptinin olacağını, hangi yemek menüsünü seçtiğinizi ve yatın kiralama saatlerindeki rotayı rezervasyon yapacağınız zaman kararlaştırılıyoruz.

Organizasyon tarih ve saatinde siz geldiğinizde süslemeler ve yat sizi karşılıyor. Yat limandan ayrıldıktan sonra güzel bir koyda demir alıp sürpriz bir şekilde müzik eşliğinde kutlama yapılıyor. Yemek ve ikramlar eşliğinde tur ve eğlence devam ediyor.

Rezervasyon için tarafımıza ulaştığınızda operasyon ekibimiz size tercihleri sunacak ve sizin özel isteklerinizi imkânlar dahilinde karşılamaya çalışacaktır.
 
Evlilik teklifi organizasyonu sizlerin ve sevdiklerinizin mutluluğu için yapılmakta elbetteki böylesine önemli bir günü iyi planlamak gerekir. Size sunulan yada sizin seçtiğiniz Yat & Tekne ile dilediğiniz gibi saatleri seçebilir organizasyonu kendi müsaitliğinize göre ayarlayabilirsiniz.Ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.
Eğer isterseniz seçtiğiniz paketlere ek olarak size limancepte.com production ekibinden video/fotoğraf/drone ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 

Ekibimizle detayları kararlaştırdıktan sonra toplam fiyatın %40’ını ödeyerek rezervasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Kalan ücreti organizasyon bittiğinde dilerseniz yat kaptanına dilerseniz de firmamıza yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Yatta evlilik teklifi organizasyonu hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize telefon, e-posta veya ofisimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

+90 552 822 37 83