Kaş Tekne Kiralama

Kaş Tekne Kiralama Rehberi 

 

İlk defa Kaş’a gelecekler için

Bölgenin Yapısı

 

Antalya’nın en batı ilçesi olan Kaş, yıllar boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Günümüze kadar bozulmadan gelebilen ve dokusunu kaybetmeyen nadir tatil beldelerindendir.

 

Kaş merkezde araba kullanmanıza gerek kalmadan her yere çok kısa sürelerde yürüyebilirsiniz. Ancak yürümekten pek hoşlanmıyorsanız biraz yorulacağınızı söyleyebiliriz.

Çünkü yapısından dolayı sert ve yüksek eğimlere sahiptir. Özellikle ilçe merkezinin konumlandığı yerin eğimi oldukça yüksek.

Ancak otel ve konaklama için kullandığınız destinasyonlar, deniz seviyesinden hızlıca yükselen eğim sayesinde, denizi birçok yerden görebiliyor. Bu sayede deniz gören odalar size daha huzurlu hissettirerek tatilinize güzel bir detay katıyor. Aynı zamanda Liman’ın merkezin her noktasından görünmesi, Kaş Marina ve Limanı gün batımında büyüleyici bir görüntüyle sunuyor. Kaş yat kiralama deneyimimiz bu marina ve limandan başlayacağından aslında ulaşım konusu oldukça elverişli.

 

Deniz seviyesine doğru geldikçe sizi karşılayan manzara falezsel taş yapı. Aslında Kaş merkez; Deniz ve Güneş için oldukça iyi, kum plajları olmasa da katman katman deniz seviyesine inen ve burada otantik havasıyla, şezlonglara ve iskelelere imkân tanıyan muhteşem yapılanma mevcut.

Aslında Denize girebileceğiniz alanlar Kaş’ın asıl yapısını ve gerçek doğasını görmeniz için yeterli değil. Çünkü bahsettiğimiz birçok uygarlığa ev sahipliği yaptığı yer Kaş’ın deniz aşırı bölgeleri. Buralara ulaşmanın birden fazla yöntemi var. Bunlardan biri Kaş kiralık yatlar seçeneklerden birini kaptanlı olarak kiralamak.

 

 

Peki Kaş’ın en güzel lokasyonlarına

Nasıl ulaşılır ?

 

Kaş Özel Tekne kiralama hizmeti, size, Kaş’ın arabayla ve yürüyerek göremeyeceğiniz asıl koylarını görme fırsatı sunacak.

Rotamızda

 • Kaş 5 Adalar
 • Ufak dere koyu
 • Liman ağzı
 • Çoban koyu
 • Güvercinlik

5 farklı koy var. Koylarının hepsini denizden deneyimleyeceğiniz muhteşem bir tur. Bu rotadaki koylarda demir atarak yüzme molaları vermekteyiz.

 

 

Kaş günlük tekne kiralama 

Bazı önemli konular

 

Kaş Tekne Kiralama hizmeti nasıl alınır bundan bahsetmek gerekir. Tekne kiralama hizmeti, araç kiralamadan farklı olarak tamamen sizin kontrolünüze bırakılmaz. Zaten bu da pek mantıklı olmaz. Çünkü birçok kişinin tekne kullanmak için deneyimi yoktur.
Bu yüzden misafirlerimize kolaylık olması adına, en konforlu tercih olan kaptanlı olarak tekneyi kiralamaktır. Kaptanı ayrıyeten bulmanıza gerek yoktur. Halihazırda bütün teknelerimiz kendi kaptanı ile kiralanmaktadır. Yani siz kiralama hizmeti aldığınızda içerisine kaptan hizmeti de dahildir.

 

İkinci önemli bir konu, Kaş Özel Tekne Kiralama, tekne turundan farklı olarak yüzlerce tanımadığınız kişi ile yolculuk yapmazsınız. Sadece size özel bir kiralama olduğu için sizin dışınızda kaptan ve yardımcı elamanlar, size hizmet vermek için teknede bulunur.  Böylelikle ailenizle istediğiniz gibi vakit geçirebilir, arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.
Teknelerimizde bulunan ses sistemleri sayesinde tur boyunca muhteşem müzikler dinleyecek eğer isterseniz kendi müziklerinizi de açabileceksiniz. Bu konuda kaptanımız ve yardımcı personeller sizi yönlendirecektir.

 

Üçüncü önemli husus ise yine tekne turlarından çok daha zengin ve seçeneklere sahip özel mutfak. Her yörenin meşhur olan bazı lezzetleri vardır. Bunları da en iyi o bölgenin yerli insanları bilir ve yapar.

Kaş’ın merkezinde bulunan restoranlardan çok daha kaliteli olan size özel yemek menüsü, Kaş günlük tekne kiralama hizmetimizde ikram edilir. Menümüzde;

 • Mezeler
 • Zeytinyağlılar
 • Akdeniz salata
 • Balık veya Tavuk

bulunmaktadır. Genelde tekne kiralama hizmetlerine yemek ikramı dahil değildir. Misafirlerimiz kendisi nasıl bir menü hazırlanmasını istiyorsa bunun alışverişini yapar ve kaptana teslim eder. Yardımcı personelleri talep doğrultusunda hazırlık yapar.

Ancak Kaş Tekne Kiralama hizmetinde diğer lokasyonlardan farklı, program dahilinde yemek ikramı sunuluyor böylelikle hiçbir şeye karışmadan teknenin keyfini sürmek kalıyor.

 

Şunu da belirtmek gerekir. Bu yemekler tamamen özel olarak tekne sahiplerinin eşleri tarafından yöresel ürünler ile hazırlanmakta. Bir gün öncesinde yapılıp, rezervasyon günü sabahında tekneye getirilerek taze olarak servis edilmekte.
Bu sayede Kaş’ın yerli halkı olan tekne sahipleri size basit hazır gıdalar sunmayarak özveriyle çalışmaktadır. Böylelikle Kaş Tekne Kiralama hizmeti hem muhteşem manzaralar ile hem de damaklarda bıraktıkları lezzetler ile hatırlanacak.

 

Kaş Özel Yat Kiralama hizmeti

  Kaç Saat Sürüyor ?

 

Programımız her gün sabah 10:00’da kaş limandan başlıyor. Bahsedilen rota ve program toplamda 7 saat sürüyor ve 17:00’da tekrar limanda son buluyor. Yüzme ve güneşlenmek için günün en ideal saatleri sabah turudur.

Sabah saatlerini sevmeyen veyahut bu saatlerde müsait olmayan misafirlerimiz için Kaş özel yat kiralamanın Fevkalade güzel günbatımı turunu tavsiye edebiliriz. Tam günbatımı vaktinde muhteşem bir manzaranın ortasında sevdikleriniz unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz. Evlilik teklifi, Doğum günü ve farklı kutlamalar bu vakitler için çok uygundur.

 

Günbatımı turu 17.30’da Kaş limandan başlayarak yaklaşık 2 saat sürer. Kısa tur olduğu için yemek ikramı yapılmaz. Hizmete kaptan yemek ve içecekler hariç kalan ücretler dahildir.

Tabii isterseniz programı yemekli olarak sunabiliriz. Bunun için ekibimize özel taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

Kaş Kiralık Tekneler

 

Antalya’nın en doğusunda bu hizmeti almak isterseniz Kaş Kiralık Tekneler sizin için uygun olacaktır.

 

 • Yat Türleri: Alanya’da kiralık olarak sunulan yatlar genellikle motor yatları ve yelkenlilerdir. Motor yatları, hızlı ve konforlu bir seyahat sağlarken, yelkenliler daha sessiz ve doğa dostudur.
 • Donanım: Kaş’taki kiralık tekneler genellikle modern iç mekanlar, güvenlik ekipmanları ve bazıları lüks özelliklere sahip olabilir. Özellikle şnorkelle dalış veya su sporları için donanımlı yatlar tercih edilebilir.
 • Boyut: Kaş’ın kiralık tekneleri genellikle orta boyuttadır, ancak büyük lüks yatlar da bulunabilir.

 

 

 EN ÇOK SORULAN
Kaş Yat Kiralama Fiyatları

 

Fiyatlandırma ve Etkileyen Faktörler

Kaş’ta yat kiralama fiyatları, bazı faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Bu faktörler arasında

 • Tekne ve Yat’ın boyutu
 • Donanımı
 • Kiralamak istediğiniz tarih
 • Kişi sayııs
 • Lokasyon
 • Rota ve içerik

 

ve bir çok ek hizmetler bulunmaktadır. Genellikle yaz aylarında, özellikle yüksek sezonda fiyatlar artabilirken, diğer mevsimlerde daha uygun fiyatlar bulunabilir. Bu yüzden Kaş kiralık yatlar  çok fazla fiyat kombinasyonuna sahiptir. Eğer tek bir program üzerinden fiyatlandırma yapılacak olsaydı,  hukuken bazı problemler söz konusu olurdu.  Örneğin; 10 kişilik tam kapsamlı kiralama fiyatının 10.000tl olduğunu düşünelim. Bu şekilde yayınlanan bir programda 6 kişinin aynı fiyatı ödemesi tarafımızca hak edilmemiş kazanca, 12 kişilik bir ekibin yine aynı fiyatı ödemesi durumunda ise yat sahibinin mağduriyetine sebep olacağından tek bir fiyatın olması sektör dinamiklerine uygun değildir.

 

Limancepte Seyahat Acentesi olarak bu konuda hızlıca sonuca ulaşabilmeniz için işte size Kaş tekne kiralama fiyatları hakkında bazı tavsiyeler

 • Kişi sayınızı ve seçmek istediğiniz kiralama tipini net bir şekilde belirleyin
 • Kiralama tipine uygun rota seçeneklerini ekibimizden seçeneklerle birlikte isteyebilirsiniz
 • Rota seçenekleri fiyatları değiştirir. Aynı zamanda yemek içeriği de fiyat konusunda bir değişkendir.
 • Daha uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız paylaşımlı kiralamalara da göz atabilirsiniz.
 • Eğer temel amacınız koylar ve yeni yerler görerek yüzmek ise tekne dış görselleri yerine daha fazla beğeni alan tekneleri seçin
 • Fiyat karşılaştırmanızı yaparken mutlaka TURSAB ( Türkiye Seyahat Acenteler Birliği ) üyesi, Ticaret sanayi odası kayıtlı gerçek bir acentede olduğundan emin olun. TURSAB üyesi acentelerin websitesinde Belge numaraları yazan bir ibare mutlaka bulunmaktadır. Seyahat acentelerinde mutlaka bulunması gereken bu belgeler oldukça maliyetlidir ve temel amacı Tüketicilere güven sağlamak için firmaları gerekli denetimlerden geçirmek. Bu sayede kötüniyetli satıcılardan uzaklaşarak tatil deneyiminiz kabusa dönüşmesini engellemek.

Böylelikle fiyat aldığınız firmaların gerçek bir Kaş tekne kiralama fiyatı teklifi ilettiğini, rezervasyon öncesi ve sonrası muhatap olarak bulabileceğinizi garanti eder.

 

 

Kendinize uygun tekneyi seçtiyseniz

Rezervasyon nasıl yapılır ?

 

Kaş Tekne Kiralama için Rezervasyon adımları şu şekildedir;

 

 1. Gündüz veya Günbatımı Turlarından Birini Seçin
 2. Tarihinizi Belirleyin
 3. Kişi sayınıza uygun tekneyi seçin
 4. Ekibimizle iletişime geçerek müsaitlik teyit edin
 5. %40 ön ödeme yaparak belirlediğiniz gün ve programı kendiniz için ayırın

 

Rezervasyon adımlarından sonra artık Kaş Tekne Kiralama hizmeti kaptan ve diğer içerikleriyle birlikte seçtiğiniz tarihlerde sizin için bekliyor olacak. 7/24 tur öncesi ve sonrası ulaşabileceğiniz rezervasyon ekibimizle tur boyunca da sizi yalnız bırakmıyoruz. Her zaman bize ulaşabilir, yaşanan bir aksaklık var ise bize bildirebilirsiniz. Masmavi denizlerde buluşmak üzere!

Uzaydan görünüm