LimanCepte Yat Kiralama

Yatta Doğum Günü Partisi İle Eğlence Dolu Anılar Yaratın

Antalya’da şık bir doğum günü partisi düzenlemeyi planlıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen bize ulaşlın ve detayları öğrenin.

Hepsi dahil 9.999₺

Doğum gününüz için farklı bir şeyler yapmak istiyorsunuz, ancak ne yapacağınız konusunda hiçbir fikriniz yok mu? Geleneksel doğum günü partileri sıkıcı olabilir ve özel gününüzü unutulmaz kılamayabilir.

Yatta doğum günü organizasyonu ile sıradanlıktan uzak, unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. En özel gününüzü sevdiklerinizle birlikte, eşsiz manzaralar eşliğinde kutlayabilirsiniz.

Yatta Doğum Günü Organizasyonu Nedir?

Yatta doğum günü organizasyonu, özünde özel gününüzü bir teknede kutlamaktan ibarettir. İster yakın arkadaşlarınızla küçük bir toplantı, ister tüm sevdiklerinizle büyük bir parti olsun, size yardımcı olabiliriz. Dekorasyon ve ikramdan müzik ve eğlenceye kadar her şeyi biz halledebiliriz, bu yüzden tek yapmanız gereken rahatlamak ve partinin tadını çıkarmak.

Yatta doğum günü organizasyonunuzu planlamaya hazır mısınız? Şimdi rezervasyon yapmak ve partiyi başlatmak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Doğum gününüzün başından sonuna kadar harika geçmesini sağlamaya kendimizi adadık. İşte yatta doğum günü organizasyonunuz için bizi seçmeniz için birkaç neden:

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Seçtiğiniz organizasyon paketindeki yatın süslemeleri için sizinle iletişime geçiyoruz. Hangi renk balon konseptinin olacağını, hangi yemek menüsünü seçtiğinizi ve yatın kiralama saatlerindeki rotayı rezervasyon yapacağınız zaman kararlaştırılıyoruz.

Organizasyon tarih ve saatinde siz geldiğinizde süslemeler ve yat sizi karşılıyor. Yat limandan ayrıldıktan sonra güzel bir koyda demir alıp sürpriz bir şekilde müzik eşliğinde kutlama yapılıyor. Yemek ve ikramlar eşliğinde tur ve eğlence devam ediyor.

Rezervasyon için tarafımıza ulaştığınızda operasyon ekibimiz size tercihleri sunacak ve sizin özel isteklerinizi imkânlar dahilinde karşılamaya çalışacaktır.
 
Doğum günü organizasyonu sizlerin ve sevdiklerinizin mutluluğu için yapılmakta elbetteki böylesine önemli bir günü iyi planlamak gerekir. Size sunulan yada sizin seçtiğiniz Yat & Tekne ile dilediğiniz gibi saatleri seçebilir organizasyonu kendi müsaitliğinize göre ayarlayabilirsiniz.Ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.
Eğer isterseniz seçtiğiniz paketlere ek olarak size limancepte.com production ekibinden video/fotoğraf/drone ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 

Ekibimizle detayları kararlaştırdıktan sonra toplam fiyatın %40’ını ödeyerek rezervasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Kalan ücreti organizasyon bittiğinde dilerseniz yat kaptanına dilerseniz de firmamıza yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Yatta doğum günü organizasyonu hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize telefon, e-posta veya ofisimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

+90 552 822 37 83