Birthday Celebration Campaigns

Ξ 13 metre VIP Yat
4 Saatlik Yatın Kiralanması 1-8 Kişilik 20 Balon Süslemesi Masa Süslemesi Happy birthday yazısı Doğum günü pastası Müzik Masa Volkanı Yemek Alkolsüz İçecek
Ξ 16 metre Lüks Yat
4 saatlik kiralama 1-8 Kişi 80 Balon süslemesi Yatın süslenmesi Happy Birtday yazısı Doğum günü pastası Alkolsüz İçecek Sınırsız Masa Volkanı Müzik 1 Öğün Size Özel Yemek
Ξ 18 metre ULTRA VIP Yat
4 Saatlik Kiralama 1-12 Kişi 100 Özel Balon Süsllemesi Masa Süslemesi Aperatif İkramlar Müzik Happy birtday Süslemesi Doğum Günü Pastası Alkolsüz İçecek Özel Menü Masa volkanı

Birthday Celebration Campaigns

13 meter VIP Yacht

4 Hour Yacht Charter
1-8 Persons
20 Balloon Decorations
Table Decoration
Happy birthday post
Birthday cake
Music
Table Volcano
Food
Non-Alcoholic Beverage

16 meter Luxury Yacht

4-hour rental
1-8 Person
80 Balloon decoration
Decorating the yacht
Happy Birtday post
Birthday cake
Soft Drinks Unlimited
Table Volcano
Music
1 Customized Meal

18 meter ULTRA VIP Yacht

4 Hour Rental
1-12 Person
100% Special Balloon Decorations
Table Decoration
Snack Treats
Music
Happy birtday decoration
Birthday Cake
Non-Alcoholic Beverage
Special Menu
Table volcano

Memories ending in happiness

Yatta Doğum Günü Organizasyonu nedir ?
Doğum günü kutlamasını yatta yapmaya karar verdiyseniz işiniz artık çok kolay çünkü LimanCepte sizin için önceden her şeyi hazırladı.
Organizasyonda Çekim Oluyor mu ?
Eğer isterseniz seçtiğiniz paketlere ek olarak size limancepte.com production ekibinden video/fotoğraf/drone ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Neden organizasyon ?
Yatta doğum günü kutlaması ile sevdiklerinize sürpriz yapmak istiyorsanız siz hiçbir şeye karışmadan bütün organizasyonu ekibimize bırakın, siz geldiğinizde her şey hazır olsun.
Organizasyon detayları nelerdir?
Seçtiğiniz organizasyon paketindeki Yatın süslemeleri için sizinle önceden hagi renk balon konseptinin olacağını,hangi yemek menüsünü seçtiğinizi ve yatın kiralama saatlerindeki rotayı rezervasyon yapacağınız zaman kararlaştırılıyoruz organizasyon tarih ve saatinde siz geldiğinizde süslemeler ve Yat sizi karşılıyor.Yat limandan ayrıldıktan sonra güzel bir koyda demir alıp sürpriz bir şekilde doğum günü pastası ve müzik eşliğinde kutlama yapılıyor.Yemek ve ikramlar eşliğinde tur ve eğlence devam ediyor.
Süslemeleri seçebiliyor muyuz ?
Rezervasyon için tarafımıza ulaştığınızda operasyon ekibimiz size tercihleri sunacak ve sizin özel isteklerinizi imkânlar dahilinde karşılamaya çalışacaktır.
Organizasyon saatini arttırabilir miyiz?
Doğum günü organizasyonu sizlerin ve sevdiklerinizin mutluluğu için yapılmakta elbetteki böylesine önemli bir günü iyi planlamak gerekir.Size sunulan yada sizin seçtiğiniz Yat & Tekne ile dilediğiniz gibi saatleri seçebilir organizasyonu kendi müsaitliğinize göre ayarlayabilirsiniz.Ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.
Yemek menüsü standart mı?
Yemekli Doğum günü organizasyonuna katılan herkesin Köfte-tavuk-balık menülerinden birini seçme hakkı vardır.Fakat en geç 1 gün öncesine kadar kişi sayısı ve yemek seçimleri ekibimize iletilmelidir.
Ödeme nasıl oluyor ?
Ekibimizle detayları kararlaştırdıktan sonra toplam fiyatın %40’ını ödeyerek rezervasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Kalan ücreti organizasyon bittiğinde dilerseniz yat kaptanına dilerseniz de firmamıza yapabilirsiniz .